קטגוריות: האפליקציות שלי | גיא הדרכה ופיתוח תוכנה

Archive for the “האפליקציות שלי” Category

1.0 iBabyPlay | אפליקציה להתפתחות הילד והתינוק

זמין ב: AppStore , מחיר: 0.99$ , הורדה


לכל ההורים שרוצים להעשיר את ילדהם בתכנים חינוכיים ומשעשים מתוך המכשיר שלהם ברכב, טיול, קניות או סתם להעסיק אותם שלא ינג'סו … מכירים את זה שאתם מתעסקים בדבר מסויים הרבה זמן ובכ"ז רוצים להעשיר את הילד בתכנים ושלא יצפה בטלויזיה כל הזמן?

ובכן יצרתי את האפליקציה הבאה לילדה שלי אבל אני מאמין שהיא תתאים להרבה הורים שרוצים לספק לילדים שלהם הנאה ולמידה תוך כדי שעשוע ויצירתיות! (האפליקציה גםרית מלאה)

האפליקציה מיועדת לילדים מגיל 6 חודשים ועד גיל 3 שנים.

האפליקציה כוללת מספר משחקים שכל אחד מפתח אלמנט אחר בכישורי הילד…

9 ינואר, 2011 פורסם תחת: האפליקציות שלי, כללי   המשך קריאה

iExpect | שוחררה גרסה 1.2.2 עם שיפורים חדשים ובחינם!

זמין ב: AppStore , מחיר: 0.99$ , הורדה

אמא לעתיד יקרה !  אחרי ש-iExpect האפליקציה לאיפון פורסמה ב-Ynetתכנית הבוקר של ערוץ 10 ובתכנית הבוקר של פרופ' קרסו , חברת iKnowPlus החליטה לעדכן שוב את אפליקציית ההיריון המובילה שתלווה אותך בתוך מסע ההריון בעברית ובחינם! ועכשיו עם תוספות של תמונות הריון ואיורים עם שיפורים ותיקונים שאתם המשתמשים דרשתם! מי שטרם הורידה את iExpect 1.1 תוכל להנות מהתוכן שנכתב בהמלצתו ובייעוצו הרפואי של פרופ' אייל ענתבי שהינו מנהל חטיבת נשים ויולדות בבית החולים ברזילי. פרופ' אייל הנו מומחה לאולטרסאונד ובעל קליניקה באזור הדרום.
ישנן הפתעות רבות באפליקציה והיד עוד נטויה … (טיפ: ליחצו על הבאנרים לקבלת דוגמיות מהמפרסמות…)

iKnowPlus תמשיך להתאמץ להביא לך, האם לעתיד, את כל האינפורמציה העדכנית ביותר מעולם הרפואה ישירות לאיפון בידך.

תוכלי לבחור את תאריך הווסת האחרון ולקבל את השבוע והיום בו את נמצאת עם פירוט דינאמי ורחב כולל הפתעות יפות שכל אמא לעתיד היתה רוצה לראות:

19 דצמבר, 2010 פורסם תחת: האפליקציות שלי, כללי   המשך קריאה

iExpect | שוחררה גרסה 1.1 עם שיפורים חדשים ובחינם!

אמא לעתיד יקרה !  קבלי את האפליקציה שתלווה אותך בתוך מסע ההריון בעברית ובחינם! ועכשיו עם שיפורים ותיקונים שאתם המשתמשים דרשתם! מי שטרם הוריד את iExpect 1.0 יוכל להנות מהתוכן שנכתב בהמלצתו ובייעוצו הרפואי של פרופ' אייל ענתבי שהינו מנהל חטיבת נשים ויולדות בבית החולים ברזילי. פרופ' אייל הנו מומחה לאולטרסאונד ובעל קליניקה באזור הדרום.

3 אוקטובר, 2010 פורסם תחת: האפליקציות שלי   המשך קריאה

iLottoMania | לוטומניה- סיוע במילוי טופס לוטו גרסה 1.0

זמין ב: AppStore , מחיר: 0.99$ , הורדה

כולנו יודעים כמה קשה לנחש את המספרים הנכונים בלוטו!

כולנו מאוד רוצים להיות אלו היחידים שיגלו את המספר הנכון!

שמנו לנו למטרה לתת לכם, אוהבי הלוטו, את הכלי הבלעדי למציאת המספרים בעלי ההסתברות הגבוהה ביותר.

 אנחנו מסתמכים על תוצאות הלוטו החל משנת 2000 ומעריכים את ההסתברות הגבוהה ביותר למציאת המספרים הנכונים. תאמינו או לא, מצאנו שישנם מספרים שחוזרים על עצמם יותר מאשר מספרים אחרים …. תחשבו על זה!

6 יולי, 2010 פורסם תחת: האפליקציות שלי, כללי   המשך קריאה

iDareYou | אמת או חובה 1.1

זמין ב: AppStore , מחיר: 0.99$ , הורדה

המשחק שמשקף בעיקר את תקופת הנעורים, הלא הוא משחק אמת או חובה, הגיע לפלטפורמת האייפון כפי שכבר דובר עליו לאחרונה באתרים שונים.  iDareYou זוהי אפליקצייה ישראלית שמאפשרת לנו לשחק אמת או חובה במידה ואין באיזור בקבוק שאפשר לסובב. לאחר שפתחתם את התוכנה פשוט סובבו את הבקבוב הוירטואלי וחכו עד שיעצור. מאז שיחרורו של iDareYou גולשים רבים העלו רעיונות חדשים לשיפור וסיפוק חוויה גדולה יותר מהגרסה הקודמת. שמעתי לעצותיהם של הגולשים והשקתי עדכון לגרסה על מנת להתאים אותה לקהל היעד.

12 מרץ, 2010 פורסם תחת: האפליקציות שלי, כללי   המשך קריאה

iWeddingManager | מנהל החתונה האישי 1.3

זמין ב: AppStore , מחיר: 2.99$ , הורדה

כמושחלקכם יודעים, ניהול חתונה זה עסק לא פשוט שדורש מאמץ וסדר מופתי מהמארגנים, החתן והכלה והתיאום עם הספקים. והכי חשוב, איך לא, ניהול המוזמנים שלנו !!

למשל, על מנת לארגן חתונה, הזוג נדרש ליצור קשר עם רשימה ארוכה של ספקים כגון: ספר, סלון כלות, הרב שיגיע לחתונה, DJ/תקליטן, השכרה או קנייה של חליפה לחתן, שמלה לכלה, נעליים, צלמים ועוד רבים אחרים. את כל אלו הזוג יצטרך לרשום בצורה מסודרת ומאורגנת על מנת שחלילה לא יחול בלבול וחוסר תיאום. בקיצור כיאוס והרבה לחץ. בזמן החתונה ולאחריה ירצה הזוג לראות כמה הביא לו כל מוזמן וכך לדעת איזו מתנה להחזיר באירוע של המוזמן…

קבלו את האפליקציה  iWeddingManager

11 מרץ, 2010 פורסם תחת: האפליקציות שלי, כללי   המשך קריאה
  • תגים